>

Skupinové kurzy

Výukové kurzy golfu


Pořádám ve spolupráci s Kaskáda golf academy několik golfových výukových kurzů. Výhodou mnoha z nich je golfový trénink ve skupině hráčů se stejným problémem jako máte vy, například hrajete-li příliš mnoho 3 puttů, golfový kurz Puttování (viz níže) je to pravé pro vás.
 

Skupinové výukové kurzy zvýší vaši motivaci k tréninku. Můžete diskutovat s ostatními své úspěchy v golfovém tréninku. Výukové skupinové kurzy jsou i cenově zajímavější:-).

 

PRO AKTUÁLNÍ TERMÍNY SLEDUJTE MŮJ FACEBOOKOVÝ PROFIL (facebook.com/skolagolfubrno) nebo NOVINKY NA WEBU.

 

Skupinový výukový golfový kurz Puttování

27.4. 2019 od 15:00 do 16:30

 

Pořádám golfový kurz zaměřený na puttování. Jeho jediným účelem je ukázat Vám jak nezahrát již žádný 3 putt (nedej Bože více puttů).

Pro účast na tomto golfovém kurzu volejte +420 604 290 812. Golfový kurz je určen pro 2 až 8 hráčů. Při menším počtu se nekoná.  

 

Skupinový golfový kurz Puttování se zaměřuje na:  • techniku a custom fiiting,
  • vzdálenostní cvičení,
  • míření a čtení.

 

Budeme využívat řadu mých pomůcek, jako například iPING (golfová aplikace pro iPhone), puttovací clipy, true plane a řadu dalších. Neváhejte, chcete-li se dozvědět více, objednávejte si svou účast v ojedinělém golfovém kurzu puttování  v Brně na telefonním čísle +420 604 290 812.


Cena kurzu je 300 CZK/ osoba.


 

Skupinový výukový kurz golfu Driver - jak zahrát dále?

Chtěli by jste se posunout ve vaši hře dále, ale nevíte jak zahrát více parů? Zastaví vás hned druhá rána, kterou hrajete většinou fairwayovým dřevem, hybridem nebo dlouhým železem? Chtěli by jste zkusit jaké to je puttovat na 5 paru do eaglu?

Pokud si na alespoň jednu z uvedených otázek odpovíte kladně, můžu vám pomoci splnit vaše golfová přání v golfovém kurz Driver, jak zahrát dále.

 

Co vás ve skupinovém golfovém kurzu Driver, jak zahrát dále čeká:

 

Ukážeme si základní předpoklady pro úspěšné prodloužení vašich drivů:

 

  • postoj = správný postoj,
  • výkonné otočení do nápřahu,
  • kontrola hole ve vrcholu nápřahu,
  • pozice levého kolene a boku v impactu,
  • správné uvolnění energie,
  • závěrečná pozice těla, hole po úderu.

 

Ukážeme si váš švih na iPadu, porovnáme ho s nejlepšími profesionály. Změřím vaši rychlost. Vše podrobíme důkladné analýze. Následně si ukážeme tipy a cviky, které vám pomohou prodloužit drivy. Pak se už budu těšit na zprávy a informace, zda se vaše přání staly realitou. Účast v kurzu objednávejte telefonicky na telefonním čísle +420 604 290 812.


Cena kurzu je 300 CZK/ osoba včetně odehraných golfových míčků.

ŠKOLA GOLFU BRNO

PGAC HEAD PRO
Martin Laimar

Zeptejte se přímo

+420 604 290 812
martin.laimar@seznam.cz

Martin Laimar