Výuka golfu dospělých

Individuální výuka golfu v Brně


Máte zájem o intenzivní výuku golfu? Nechcete se účastnit výukových skupinových kurzů? Potřebujete vyřešit jen dílčí problém? Chcete provést detailní analýzu vašeho golfového švihu? Pak je tu pro vás individuální výuka golfu, přizpůsobená vám, vašim přáním a požadavkům.
 

Co obsahuje individuální výuka golfu

Zaměřuji se na individuální potřeby každého jednotlivého golfisty s jediným společným cílem - předat maximum informací a  zkušeností tak, aby byl golf vždy příjemnou zábavou. Každý golfista touží po stabilním a efektivním golfovém švihu. Při výuce golfu používám mnoho moderních výukových pomůcek. které pomohou žákovi pochopit daný problém.

 

Pro rezervaci individuální výuky golfu volejte +420 604 290 812.

Jak probíhá individuální výuka golfu?

 

Tréninkový plán / course management

 

Chcete se věnovat komplexnějšímu tréninku golfu? Sestavím vám tréninkový plán. Ten vám pomůže efektivně naplánovat si svůj čas strávený na rangi, či hřišti. Jeho dodržování vás posune ve vaši hře výrazně dopředu.


Nabízím společnou hru 9 či 18 jamek, během hry provedu analýzu vaši golfové hry, zda dokážete svůj trénink golfu přenést do hry? Kolik metrů hrajete jednotlivými holemi, zda jste zvolili správnou hůl a správný typ úderů. Mentální aspekty hry na hřišti. Poznáte lépe svou hru.

Podívejte se také na nabídku skupinových kurzů, hracích kurzů či kempů v ČR.

Pomůcky


Samozřejmostí individuální výuky golfu je i zapojení video techniky, nejčastěji používám iPhone/ iPad Je to ideální pomůcka při výuce golfu pro rychlou zpětnou vazbu. Téměř okamžitě uvidíme, zda se nám daří daný problém vašeho golfového švihu odstranit. Můžeme váš golfový švih porovnávat s rozsáhlou databází špičkových profesionálů. Natočený materiál vám mohu poslat ihned emailem.

 

FLIGHTSCOPE


Je radar, malé zařízení, které postavím za vás. Na iPadu se nám budou ukazovat hodnoty, které nám budou napovídat co s golfovou holí děláte při golfovém švihu. Snímá i let míče. Ukáže nám základní parametry jako rychlost hlavy hole, polohu hlavy hole (různé úhly), ale také nám ukáže pokročilá měření jako dynamický loft, spin loft, angle of attack a mnoho dalšího, co nám pomůže velmi přesně analyzovat co se děje během vašeho golfové švihu.


Ceník individuální výuky golfu


Cena za výuku je smluvní a standardní ceny najdete v mém ceníku služeb. Informace o slevách naleznete na blogu v článku Vouchery na golf nebo sleudjte aktuální nabídku v Novinkách.  

Pokud není řečeno jinak, v cenách nejsou zahrnuty vstupy do golfových areálů, tréninkové míče. Pokud nemáte své vlastní vybavení, nevadí, do výuky golfu mám několik golfových holí k zapůjčení (zdarma). Zároveň vám poradím, co a kde si koupit. Případně můžete využít půjčovny.

Během výuky nezvedám telefon. Pokud nezvednu, pište sms. Zavolám zpět.

ŠKOLA GOLFU BRNO

PGAC HEAD PRO
Martin Laimar

Zeptejte se přímo

+420 604 290 812
martin.laimar@seznam.cz

Martin Laimar