Půjčovna

 

Od roku 2022 půjčujeme vybavení pro žačátečníky a pro děti. 


Začátečník


Začínáte s golfem? Tápete jaké hole si koupit, kolik za ně utratit? Máme pro vás řešení, vaše první golfové hole vám půjčíme na několik měsíců, s klidem i na celý rok. To bude dostatečná doba, abyste se trochu rozkoukali a zorientovali v široké nabídce prodejců. V prvé řadě se poraďte se svým trenérem. On by měl po pár trénincích poznat jaké shafty (ty tyčky na kterých ta hůl drží) budou pro vás vhodné. Materiál i tuhost. Máme v nabídce grafitové i ocelové shafty.


Děti


Děti rostou jako z vody a nově zakoupené golfové hole jim příliš dlouho nevydrží. Máme pro vás řešení, poskytneme dětem kvalitní golfové hole po celou dobu jejich růstu bez nutnosti investovat značné finanční prostředky do každoročního nákupu golfového setu, který odpovídá jejich výšce. Díky naší půjčovně můžete svým dětem dopřát kvalitní, udržované golfové vybavení za zlomek jeho ceny. Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 604 290 812 nebo na emailu: martin.laimar@seznam.cz . Rádi Vám s výběrem pomůžeme.
 

Jak si vybavení zapůjčit?

  • Vyberte golfové vybavení, které odpovídá výšce Vašeho dítěte, tabulka níže vám pomůže s výběrem.
  • Hole půjčujeme na ½ roku nebo 1 rok. V případě, že dítě povyroste, hole vyměníme za větší. 
  • Hole budou osobně předány na místě dle domluvy.
  • Půjčovné se hradí bankovním převodem. Fakturu posíláme emailem. Vratná kauce pouze hotově při převzetí.
  • Objednáním golfového vybavení a úhradou půjčovného vyjadřujete vědomý a svobodný souhlas s uzavřením smlouvy o nájmu.  
  • Po uplynutí doby vypůjčeky, vrátíte vybavení osobně na místě dle domluvy. 
  • Pokud bude vybavení vráceno v pořádku a bez poškození, bude Vám vratná kauce navrácena opět hotově.

 

Pokud není v popisu holí uvedeno jinak, platí Cenik půjčovného


US KIDS GOLF, velikost 42
Vhodné pro výšku 107 - 113 cm
Aktuálně: monentálně půjčeno

US KIDS Golf, velikost 45
Vhodné pro výšku 114 - 122 cm
Aktuálně: momentálně půjčeno

US KIDS Golf, velikost 54
Vhodné pro výšku 152 - 160 cm
Aktuálně: momentálně půjčeno

Časté otázky:

Nejsem si jist, jaký set pro své dítě vybrat. Poradíte mi? Samozřejmě a rádi. Pokud si nejste s výběrem jistí, zavoláme si nebo se potkáme a doporučíme vám takový golfový set, který bude pro Vaše dítě ideální.

Proč musím platit vratnou kauci? Vratná kauce slouží jako jistina pro případné poškození či ztrátu zapůjčeného golfového vybavení. Bude-li vybavení navráceno v pořádku, je Vám kauce vracena v plné výši.

Co když nestihnu vybavení vrátit včas? To se může stát. I my jsme jen lidé a proto chápeme, že k této situaci může dojít. Vše je o komunikaci. Budeme-li o zpoždění informováni včas, nalezneme spolu vhodné řešení. Pokud by však došlo ke zpoždění delšímu než 1 týden a nebyli bychom o tomto včas informování, bude Vám automaticky počítáno penále ve výši měsíčního zapůjčeného daného vybavení, a to za každý, byť započatý měsíc zpoždění. Toto bude odečteno z vratné kauce.

Je možné výpůjčku prodloužit? Ano, dobu vypůjčení je možné prodloužit písemnou žádostí na emailové adrese martin.laimar@seznam.cz. Pokud Vám bude Vaše žádost schválena, budete vyzvání k úhradě půjčovného na další období v dohodnuté výši. Půjčení je prodlouženo až okamžikem připsání částky na náš účet nebude-li částka připsána včas, může být postupováno jako v případě zpoždění s vrácením vybavení.

Rád bych využil Vašich služeb, ale nejsem z Brna. To vůbec nevadí! Vybavení půjčujeme i na dálku. Hole pošleme přepravní společnosti PPL nebo GLS. Po uplynutí výpůjční doby stačí set zabalit do původní krabice a poslat zpět na naší adresu. Vše tak máte zajištěno v klidu a bez starostí.