Club Fitting


Club fitting je proces, který vám pomůže maximalizovat vaše golfové dovednosti a výkon na hřišti. Každý golfista je jedinečný a každý má jiné potřeby ohledně svých golfových holí.
 

Pomůžu vám najít:

 
  • vybereme typ hlavy hole, které vám budou nejlépe vyhovovat a které vám pomohou dosáhnout vašeho maximálního potenciálu
  • správné délky, váhy, flexibilitu shaftů 
  • lie shaftu
  • velikost gripu
  • fitovat můžeme pouze železa nebo driver, samozřejmě můžeme obojí 
  • pomůžu vám i s výberem správného putteru 
 

Navíc, moderní technologie a vybavení používané při mém club fittingu (TrackMan4 a Vertex) vám umožní získat objektivní data o vaší hře. 

 

Pro koho je fitting určený?

 

Club fitting není jen pro profesionály. I rekreační hráči mohou těžit z tohoto procesu a zlepšit svou hru. Vaše investice do club fittingu se vám může rychle vyplatit v podobě lepších výsledků, zábavy a spokojenosti na hřišti. Tak proč nezkusit club fitting a zjistit, co vše můžu pro vás a vaši hru udělat?

Objednat se můžete telefonicky, 604 290 812, pokud nezvedám telefon, nepanikařte, učím, napište sms, ozvu se zpět. 
 


 

Na Kšírovce spolupracujeme s firmou Callaway, vedoucí firmou na golfovém trhu. Nabízíme fitting nejnovější řady Ai Smoke želez a driverů. Na stránce výrobce se můžete dozvědět více o tom, jak revoluční jsou to hole.
K dispozici jsou i puttyrey firmy Odyssey. Což jsou jednoznačně nejlepší puttery na trhu.
68 hráčů PGA tour má v bagu putter od firmy Odyssey. Firma Callaway toho nabízí samozřejmě více. Jejich nové drivery Ai Smoke jsou naprosto úžasné. Vlastní zkušenost z nakolika her na hřišti s tímto driverem

 


Pomoc s nákupem


Po dokončení fittingu a výběru holí vám naídnu kompletní servis při nákupu. Zajistím objednávku a doručení nového vybavení přímo k nám na recepci, abyste mohli co nejdříve vychutnat rdost z nových holí Callaway. 


Cena club fiitingu

Celkový (železa a driver) - 1.500 Kč
Částečný (železa  nebo driver, putter) - 800 Kč

Cena fittingu vám bude odečtena z ceny holí při nákupu vybavení u nás na Kšírovce.

Objednat se můžete telefonicky, 604 290 812.

Mohlo by vás zajímat:
MOI efekt
Výměna gripů